Skip to content

WIZYTÓWKI METALOWE

(chwilowo niedostępne)

Rzeźbione i walcowane ze stali nierdzewnej. To dopiero początek Twojego sukcesu.

Wizytówki metalowe

NIEZWYKŁA TRWAŁOŚĆ

wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości

WYTRAWIANIE

ponad 10 możliwości wykończenia powierzchni

PRECYZJA

nasza technologia pozwala ciąć stal z niesamowitą dokładnością

DLACZEGO NASZE METALOWE WIZYTÓWKI SĄ WYJĄTKOWE?

Wyjątkowy materiał.

Wszystkie nasze klasyczne wizytówki metalowe produkowane są przy użyciu stali nierdzewnej najwyższej jakości. Powierzchnia jest dzięki temu spójna i nieskazitelna, a ich częste użytkowanie nie powoduje zniszczeń ani korozji. Jeśli szukasz wizytówek, na których widok opada szczęka – dobrze trafiłeś.

Detale:

Teksty i grafiki są chemicznie wytrawiane na wizytówce poprzez umieszczenie, wyciętego wcześniej, według wzoru światłoczułego materiału na jej powierzchni i wystawienie jej na działanie kwasu. Po wytrawieniu stali, widoczny jest kontrastujący z powierzchnią rdzeń wizytówki w postaci wygrawerowanego wzoru.

wizytówki metalowe
wizytówki metalowe

Cięcie i wytrawianie.

Dzięki wykorzystaniu naszej zaawansowanej techniki chemicznego wytrawiania, możemy grawerować i ciąć stal z niesamowitą precyzją. Pozwala nam to na tworzenie skomplikowanych wzorów, perforacji i nacięć, oraz zastosowania kontrastów pomiędzy wytrawionymi i niewytrawionymi elementami stali. Zamiast używania tradycyjnego druku, który ma tendencję do ścierania się i niszczenia wraz z upływem czasu – trawienie danych w powierzchni stali jest wyjątkowo trwałe i odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Detale:

Wycięcia tworzone są poprzez trawienie powierzchni stali zarówno z przodu, jak i z tyłu wizytówki. Tak długo, dopóki nie powstanie otwór.

Spróbuj czegoś nowego
i zamów własne metalowe wizytówki.

Formularz kontaktowy
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy
*
*

Witaj! Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!