Skip to content
pexels photo 2653362

Nowy, lepszy sklep internetowy

Wspaniała wiadomość dla naszych klientów! Nasz sklep internetowy z wizytówkami właśnie przeszedł ogromną przemianę i teraz działa jako niezależna platforma. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej intuicyjne doświadczenie zakupowe.

Od momentu naszego założenia ponad 7 lat temu, zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości wizytówek i doskonałej obsługi klienta. Teraz, jako samodzielny sklep internetowy, jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze szybszą obsługę, jeszcze większy wybór nietypowych i ekskluzywnych wizytówek oraz bardziej interesujące możliwości. 

7 lat razem

W naszym sklepie z wizytówkami online priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego oferujemy szybką i niezawodną dostawę, łatwy i intuicyjny proces zamawiania oraz w razie potrzeby pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizytówek dla swojej firmy, czy dla swojego prywatnego użytku, z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje wymagania.

Rozszerzyliśmy ponadto możliwość płacenia o systemy Blik oraz Klarna i wychodząc do potrzeb klientów indywidualnych ujednoliciliśmy ceny do kwot brutto (z VAT). Spodziewajcie się niedługo także nowej wersji językowej (angielskiej) oraz możliwości płatności w Euro. Zapraszamy!

Najnowsze artykuły

Formularz kontaktowy
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy
*
*

Witaj! Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!