Skip to content
niebieskie wizytowki tloczone

Favini Sumo Blu

Papiery Favini Sumo na stałe zagościły w naszej pracowni już ładnych kilka lat temu.

Materiały od włoskiego producenta, znanego z zamiłowania do ekologii i takich produktów jak papiery z serii Remake, Crush czy Refit, są bardzo chętnie stosowane jako podłoże do najbardziej wymagających i prestiżowych wizytówek. Głównie ze względu na wyjątkowo mięsiste arkusze o grubości zaczynającej się od 1 mm (ok. 700g) oraz ciekawą, choć niewielką paletę kolorystyczną.

niebieskie wizytowki tloczone

Pomimo wielkiego zapotrzebowania na czarne wizytówki, zachęcamy do zainteresowania się nieco rzadziej stosowaną, niebieską odmianą papieru Sumo o włoskiej nazwie Blu. Występuje on co prawda tylko w jednej grubości (1 mm), ale to zdecydowanie wystarczy do stworzenia naprawdę pięknych i niecodziennych realizacji.

Niestraszna jest mu większość dostępnych technik, takich jak sitodruk, tłoczenie, cięcie z wykrojnika czy zdobienie brzegów. My jednak uważamy, że najpiękniejsze połączenie to hot-stamping z folią miedzianą, która niezwykle ładnie komponuje się z ciemno-niebieskim kolorem.

niebieskie wizytowki tloczone

Śmiało możemy polecić niebieski papier Favini Sumo Blu na wizytówki dla każdego biznesu, który chce zrobić pozytywne wrażenie i wyróżnić się na rynku.

Najnowsze artykuły

Formularz kontaktowy
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy
*
*

Witaj! Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!