Skip to content
jak zamówić wizytówki

4 kroki - jak zamówić wizytówki?

Zainspiruj się

Jeśli dopiero co uznałeś, że potrzebujesz nowych wizytówek – najlepszym pomysłem będzie przejrzenie naszej galerii. Pamiętaj, że nie są to nasze wszystkie realizacje i możemy wykonać o wiele więcej interesujących rzeczy. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju ciekawe idee. Nie zawsze zdjęcia wystarczą do podjęcia decyzji – w miarę możliwości z przyjemnością wyślemy próbki, które będziesz mógł zobaczyć na własne oczy, dotknąć a nawet powąchać.

Wyślij zapytanie

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z nami jest wysłanie wiadomości mailowej lub skorzystanie z formularza, który możesz znaleźć na każdej podstronie oraz w zakładce Kontakt.

Posiadamy wyjątkowo przejrzysty i przyjazny system do wysyłania zapytań, dzięki czemu jest nam łatwiej szybko odpowiadać na Twoje prośby o wycenę.

Na pewno zapytamy Cię, czy posiadasz własny projekt. Jeśli skorzystasz bezpośrednio z formularza – będziesz musiał odpowiedzieć na to pytanie automatycznie. Jest to kluczowa kwestia, ponieważ tylko na podstawie projektu jesteśmy w stanie wycenić realizację oraz doradzić jakimi materiałami się posłużyć oraz jakiego typu uszlachetnienia i techniki drukarskie zastosować.

Oczywiście jeśli trafiłeś na naszą stronę – może to oznaczać, że niekoniecznie posiadasz gotowy, lub jakikolwiek projekt. W tej sytuacji nie zostawimy Cię na pastwę losu. Oferujemy usługi projektowania wizytówek wraz z przygotowaniem do druku za niewielką cenę. O wszelkie koszty możesz nas zapytać lub poczytać o nich na podstronie Twój Projekt. Oprócz projektowania wizytówek, zajmujemy się również kompleksowym designem obejmującym takie zagadnienia jak projekt logo, identyfikacja wizualna, materiały reklamowe, strony internetowe i wiele innych. Zajmujemy się tym jako bliźniacza firma – Pracownia Znaku.

Złóż zamówienie

Po mailowej weryfikacji projektu, przedstawieniu wyceny i zapoznaniu się z zaproponowaną specyfikacją – możesz rozpocząć proces zamawiania. Jest to wyjątkowo prosta czynność, którą możesz wykonać z poziomu przeglądarki. Wystarczy, że w formularzu kontaktowym (znajdującym się w stopce każdej podstrony) lub na stronie Kontakt, wybierzesz w polu tematu opcję “Składanie zamówienia”. Następnie system pokieruje Twoimi krokami.

Czekaj na przesyłkę

Przygotuj się na otrzymanie przesyłki ze swoimi eleganckimi wizytówkami. Współpracujemy z szybką i bezproblemową firmą kurierską, dzięki czemu nie powinieneś mieć żadnych kłopotów z odebraniem dostawy. Oczywiście dmuchamy na zimne i pomimo, że nie mieliśmy nigdy żadnej nieprzyjemnej sytuacji – mocno zachęcamy do sprawdzenia paczki przy kurierze i w razie zauważenia ewentualnych nieprawidłowości, spisania protokołu szkody.

Po odebraniu przesyłki czeka Cię już tylko najprzyjemniejsza czynność – rozpakowanie paczki! Wyjmij swoje piękne wizytówki i obdaruj nimi wszystkie ważne osoby w Twoim życiu zawodowym. Nie zapomnij do nas wrócić!

Najnowsze artykuły

Formularz kontaktowy
Szybki kontakt
Formularz kontaktowy
*
*

Witaj! Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!